Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.

ul. Wrocławska 71A
62-800 Kalisz

Tel. 62 598-52-70
E-mail poczta@ouid.pl

KRS: 0000081004

NIP: 618-16-07-268
REGON: 250680024

PREZES ZARZĄDU
Maciej Witczak
62 598-52-71

CZŁONEK ZARZĄDU
Dorota Kisiela-Augustyniak 
62 598-52-73

DYREKTOR DS. EKONOMICZNYCH
Dorota Machelak-Sarzyńska
dmachelak@ouid.pl
62 598-64-12

DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH
Jakub Krzywda
jkrzywda@ouid.pl
62 598-52-80

ZASTĘPCA DYREKTORA  DS. TECHNICZNYCH
Jacek Witczak
jwitczak@ouid.pl
62 598-64-96

BIURO ZARZĄDU
Wioleta Głuszkowska
biurozarzadu@ouid.pl
62 598-64-10

SEKRETARIAT
Marta Walczak
poczta@ouid.pl
62 598-52-70

 

RADCA PRAWNY
Dawid Sawicki
62 598-64-10

KIEROWNIK WYDZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO
Ilona Miziała
imiziala@ouid.pl
62 598-64-15

SEKCJA FINANSOWO-KSIĘGOWA
Agata Kordek
akordek@ouid.pl
62 598-64-17

Beata Staszak
bstaszak@ouid.pl
62 598-52-76

SEKCJA DS. SPRAW PRACOWNICZYCH I ORGANIZACYJNYCH
Małgorzata John
mjohn@ouid.pl
62 598-64-14

Iwona Kmiecik
ikmiecik@ouid.pl
62 598-64-16

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA ROZWOJU I NOWYCH TECHNOLOGII
Jolanta Sztrąpf
jsztrapf@ouid.pl
62 598-64-91

Piotr Figiel
pfigiel@ouid.pl
62 598-52-86

Krzysztof Rojkiewicz
krojkiewicz@ouid.pl
62 598-64-94

 

 

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Paweł Sobczak
psobczak@ouid.pl
62 598-64-18

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA GOSPODARCZO-ADMINISTRACYJNA
Piotr Frąszczak
pfraszczak@ouid.pl
62 598-64-87

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA EWIDENCJI MAJĄTKU
Dorota Szkudlarek
dszkudlarek@ouid.pl
62 598-64-22

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA OBSZAR 1

Kierownik
Grzegorz Wierny
gwierny@ouid.pl
62 598-52-84

Renata Adamczewska
radamczewska@ouid.pl
62 598-64-20

Ewelina Mielcarek
emielcarek@ouid.pl
62 598-64-93

Sławomir Mielcarek
smielcarek@ouid.pl
62 598-52-81

Dawid Świątek
dswiatek@ouid.pl
62 598-64-21

Zgłaszanie awarii
62 598-64-70

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA  OBSZAR 2

Kierownik
Szymon Kubiak
skubiak@ouid.pl
62 598-52-72

Joanna Giernalczyk
jgiernalczyk@ouid.pl
62 598-64-23

Patryk Kopczyński
pkopczynki@ouid.pl
62 598-52-82

Mikołaj Kuncman
mkuncman@ouid.pl
62 598-64-19 

Marzanna Syguła
msygula@ouid.pl
62 598-52-78

Bartosz Żyżniewski
bzyzniewski@ouid.pl
62 598-64-24

Zgłaszanie awarii
62 598-64-80

WYDZIAŁ TECHNICZNY - SEKCJA OBSZAR 3

Kierownik
Rafał Bednarek
rbednarek@ouid.pl
62 598-52-75

Waldemar Frankowski
wfrankowski@ouid.pl
62 598-64-27

Joanna Grzelak
jgrzelak@ouid.pl
62 598-64-28

Marzena Kałka
mkalka@ouid.pl
62 598-64-92

Patryk Rutecki
prutecki@ouid.pl
62 598-64-25

Rafał Wręczycki
rwreczycki@ouid.pl
62 598-52-79

Zgłaszanie awarii
62 598-64-90

Formularz kontaktowy

Captcha image
  • Ogólne
  • Zarząd
  • Dyrektorzy
  • Biuro zarządu
  • Radca prawny
  • Wydział finansowo-księgowy
    • Kierownik wydziału finansowo-księgowego
    • Sekcja finasowo-księgowa
    • Sekcja ds. spraw pracowniczych i organizacyjnych
  • Wydział techniczny
    • Sekcja rozwoju i nowych technologii
    • Sekcja zamówień publicznych
    • Sekcja gospodarczo-administracyjna
    • Sekcja ewidencji majątku
    • Sekcja obszar 1
    • Sekcja obszar 2
    • Sekcja obszar 3

Mapa